wow_malfurion

Shadow Realms jednak nie powstanie

Zapewne obiło wam się o uszy, że studio BioWare przygotowuje produkcję pod tytułem "Shadow Realms". Informowaliśmy was o tym już dawno temu. Przez długi czas nie mieliśmy żadnych kolejnych informacji na temat tego tytułu, więc rozważaliśmy już tylko, czy właściwie coś z tego będzie. Jak podaje magazyn Game Informer,"Shadow Realms" to projekt martwy, który został już całkowicie skasowany.

shadow realms

Doniesienia te znalazły także swoje odzwierciedlenie w komunikacie studia. Z oficjalnego oświadczenia wynika bowiem, że BioWare wstrzymało prace nad grą ze względu na inne projekty, wśród których deweloper wymienia kolejny "Mass Effect", dalsze ulepszenia "Dragon Age: Inkwizycja" oraz "Star Wars: The Old Republic".

Na koniec warto wspomnieć o zapewnieniu, które pojawiło się na stronie "Shadow Realms". Otóż, wszyscy, którzy zapisali się do wstępnych testów gry, mają otrzymać pewną drobną niespodziankę w ramach przeprosin za anulowanie projektu i podziękowań za zaangażowanie. Co to będzie? – Jeszcze nie wiadomo.

Źródło: www.gameinformer.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...