riese

Daredevil nadchodzi!

Wreszcie pojawiła się wyczekiwana informacja o pierwszym serialu będącym wynikiem współpracy Marvela z platformą Netflix, "Daredevilu". Po chwilowej ciszy ze strony twórców możemy zobaczyć plakat produkcji w wersji zdjęcia oraz animacji. Na deserek zaś pozostała oficjalna data premiery całego I sezonu składającego się z 13 odcinków. Kiedy dane będzie nam obejrzeć "Daredevila"? 10 kwietnia 2015 roku.

daredevil

Producentem wykonawczym jest Steven DeKnight, a wśród aktorów zobaczymy między innymi: Charliego Coxa (Matt Murdock), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson) oraz Vincenta D’Onofrio (Wilson Fisk).

Matt Murdock jako chłopiec został oślepiony przez tajemniczą substancję, która w zamian wyostrzyła mu pozostałe zmysły. Po śmierci ojca, którego zamordowano za wygranie (wbrew wyraźnemu poleceniu) walki bokserskiej, włóczył się po ulicach, gdzie napotkał Sticka. Ten wyszkolił go w walkach oraz pokazał jak przydatne mogą okazać się nabyte podczas wypadku zdolności. Po ukończeniu studiów prawniczych Matt zaczął prowadzić podwójne życie mierząc się z przestępczością Nowego Jorku.

daredevil

Komentarze

0
·
Marvel chyba nałapał kasy i chce teraz naprawić wszystkie poprzednie swoje produkcje.
0
·
Stary daredevil przecież był bardzo dobry, bez sensu nową wersje wydawać.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...