Morena Baccarin w obsadzie Gotham

1 minuta czytania

W drugiej części pierwszego sezonu "Gotham" zobaczymy Morenę Baccarin. Brazylijka właśnie dołączyła do stałej obsady serialu.

morena baccarin, gotham

Miłośnicy fantastyki pewnie doskonale pamiętają Morenę Baccarin, która prezentowała się w popularnych serialach "Stargate", "Firefly" czy "V: Goście". Ostatnio aktorkę mogliśmy oglądać w "Homeland". Za tę rolę Baccarin otrzymała nominację do nagrody Emmy. Teraz będzie nam dane ją obejrzeć także w Gotham, bowiem Baccarin stała się częścią stałej obsady do końca sezonu.

Brazylijka wcieli się w rolę doktor Leslie Thompkins, będącej przyjaciółką rodziców Bruce'a. Pani fizyk będzie wspierać proces odbudowy miasta, jak też rozpocznie pracę w dopiero co otwartym ośrodku o znajomej nazwie Arkham Asylum. Twórcy obiecują, że w przypadku kolejnego sezonu rola Moreny zostanie rozbudowana, zaś postać Leslie będzie mieć kluczowe znaczenie dla fabuły.

Komentarze

0
·
"Gotham" to obecnie najbardziej wyczekiwany przeze mnie co tydzień serial. Po prostu odcinki trzymają poziom, Pingwin został wykreowany na medal, a relacje między poróżnionymi w wielu kwestiach bohaterami są zabawne i przygląda się im z przyjemnością No i do tego te mroczne i skorumpowane Gotham... Wieszczyłem porażkę twórców, a tu proszę. Czekam na występ nowej aktorki, fajnie, że pojawiają się takie telewizyjne sławy.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...