bitwa_blizniakow

Constantine walczy z demonami na nowym zwiastunie

1 minuta czytania

"Constantine" znów próbuje przekonać do siebie widzów na nowym zwiastunie z Comic-Conu. Tym razem ma trochę utrudnioną sprawę, bo część widzów obejrzała pilot serialu, który wyciekł do sieci. Opinie na jego temat są różne, lecz przeważają raczej negatywne głosy, twierdzące, że produkcja NBC nie będzie wartym uwagi tytułem. Wielu zwiastuje jej już porażkę.

constantine

Bohaterem serialu jest John Constantine, zajmujący się paranormalnymi sprawami. Wbrew swojej woli zostaje wplątany w obronę ludzkości przed siłami zła. Za scenariusz odpowiada David S. Goyer z Danielem Cerone. W główną postać wcielił się Matt Ryan, a oprócz niego w obsadzie znaleźli się także Lucy Griffiths, Harold Perrineau i Charles Halford. Nową aktorką jest Angélica Celaya (na zdj. powyżej). Wcieli się ona w Zed, czyli Mary Martin. Dziewczynę poszukują organizacje Army of the Dead oraz Resurrection Crusade, z których ta druga jest prowadzona przez jej ojca, pragnącego uczynić swoją córkę matką Mesjasza.

Zed będzie główną towarzyszką Constantine'a. Początkowo miała to być Liv, w którą wciela się Lucy Griffiths. Twórcy uznali jednak, że choć to postać interesująca i barwna, to nie pasuje do historii. Decyzję o zmniejszeniu jej udziału oraz zastąpieniu ją Zed, pochodzącą w przeciwieństwie do Liv z komiksów, podjęto podczas prac nad pilotem.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Z ciekawszych rzeczy – Constantine nie będzie palił papierosów. Wywołało to spore oburzenie, ale tą zasadę nałożyły na producentów przepisy obowiązujące publicznych nadawców telewizyjnych. Nie oznacza to jednak, że bohater nie zostanie przedstawiony jako palacz, po prostu będzie trzeba to pokazać innym sposobem. Premiera produkcji nastąpi 24 października bieżącego roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...