Agenci T.A.R.C.Z.Y. zdradzają swoje tajemnice na Comic-Conie

Dołączenie Lucy Lawless do obsady "Agentów T.A.R.C.Z.Y." było świetną zagrywką, która w moim przypadku osiągnęła swój cel – nie mogę się doczekać drugiego sezonu serialu. Ale to był zaledwie wstęp przed innymi informacjami, którymi podzielono się dopiero w San Diego na trwającym właśnie Comic-Conie. No raj po prostu!

agenci tarczy

Przede wszystkim producenci gorąco zapewniali, że wyczekiwanie nowych odcinków "Agentów T.A.R.C.Z.Y." jest opłacalne. Obiecywali, że nie będzie tak jak w przypadku pierwszego sezonu, który potrzebował czasu na rozkręcenie się. Nie – tu epizody mają trzymać równiejszy, wysoki poziom od samego początku. Po zarzekaniach się, że błędy zostały wyciągnięte i się nie powtórzą, podano powód, dlaczego. Ano pomocą mają się okazać nowe twarze w produkcji. W tym – Lawless.

Aktorka, która zawsze będzie chyba kojarzona z serialową Xeną, ma zagrać w "Agentach T.A.R.C.Z.Y." Isabelle Hartley, weterankę S.H.I.E.L.D. Pozwala to raczej snuć przypuszczenia, że jej rola będzie większa niż epizodyczna. No a przynajmniej dostanie więcej ekranowego czasu niż jeden odcinek. Wraz z nią pojawi się Nick Blood, brytyjski aktor wcielający się w Lance'a Huntera. Reed Diamond, kolejna nowa osoba, zagra Daniela Whitehalla, agenta Hydry – w komiksach znanego jako The Kraken.

Zapewniono też, że w drugim sezonie nie zabraknie scen poświęconych postaci Granta Warda (Brett Dalton). "Agenci T.A.R.C.Z.Y." powrócą na kanale ABC 23 września. Przejdźmy teraz do następnego serialu osadzonego w uniwersum Marvela – "Marvel's Agent Carter". Może się on pochwalić robiącym wrażenie składem reżyserskim. Za kamerą pilota stanie Louis D'Esposito (reżyser krótkometrażówki z agentką Carter), drugiego i trzeciego odcinka Joe i Anthony Russo ("Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz"), a za czwarty będzie odpowiadał Joe Johnston ("Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie"), o ile tylko pozwolą mu na to terminy.

Akcja serialu rozpocznie się w 1946 roku. Scenariusz według producentów jest świetny. A poza tym zdjęcia ruszą za miesiąc. Premiera na początku przyszłego roku.

Komentarze

0
·
Zobaczymy, końcówka pierwszego sezonu faktycznie była świetna, a twórcy ewidentnie pilnie słuchają widzów oraz wyciągają dobre wnioski. Mam cichą nadzieję, że "Agenci" będą drugim "Deep Space 9", na którym też wszyscy początkowo wieszali psy, aby później ochrzcić go jako jeden z najlepszych seriali "Trekowych" i generalnie w gatunku sci-fi

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...