Anthony Hopkins w serialu HBO!

2 minuty czytania

HBO zaszalało i w nowym serialu stacji zobaczymy jedną z największych gwiazd kina. Panie i Panowie, Anthony Hopkins znany między innymi z niezapomnianej kreacji Hannibala, dołączył do obsady science fiction pod tytułem Westworld. Mało tego! Zagra w nim główną rolę wespół z Evan Rachel Wood. Po więcej szczegółów na temat produkcji zapraszam do rozwinięcia newsa.

westworld

Fabuła "Westworld" oparta jest na filmie z 1973 roku o tym samym tytule. Odpowiadał za niego Michael Crichton, a historia brzmi doprawdy interesująco. Dwaj przyjaciele odwiedzają nowoczesny park rozrywki, Dellos. Oferuje on przeniesienie klientów w jeden z trzech światów: Dzikiego Zachodu, Średniowiecza i Starożytnego Rzymu. Bohaterowie decydują się na pierwszy z nich, gdzie w ludzi doskonale wcielają się roboty. Sytuacja jednak wymyka się spod kontroli, kiedy obsługa parku nie reaguje na rosnące awarie robotów. W końcu te zaczynają mordować zwiedzających...

Nie wiemy jeszcze, co zostanie z tego zarysu fabuły po przerobieniu go na serial przez Jonathana Nolana ("Impersonalni", "Mroczny Rycerz", "Mroczny Rycerz Powstaje") i jego żonę, Lisę Joy ("Tożsamość agenta"). Co ciekawe, to nie pierwsza próba przeniesienia filmu na srebrny ekran – wcześniej podjęła się tego stacja CBS w 1980 roku. Sprawa dotyczyła jednak przeniesienia "Futureworld", sequelu "Westworld". Serial nosił tytuł "Beyond Westworld" i zakończono jego emitowanie już po trzecim odcinku.

westworld

Anthony Hopkins w produkcji HBO zagra dyrektora parku rozrywki. Evan Rachel Wood wcieli się zaś w Dolores Abernathy, dziewczynę z farmy, które nie jest świadoma tego, że stanowi część parku. Być może w jednej z ról zobaczymy również Jamesa Marsdena – rzekomo jest w trakcie negocjacji kontraktu. Za "Westworld" odpowiada J.J. Abrams ("Zagubieni") oraz Jonathan Nolan. HBO pozwoliło na zrealizowanie pilotażowego odcinku, po którym dopiero może dojść do zamówienia całego sezonu.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...