dziki_lad

Grafika promująca serial "Marvel's Agent Carter"

1 minuta czytania

Choć "Agenci T.A.R.C.Z.Y." nie mieli łatwego życia, to ich sytuacja (szczególnie po wydarzeniach związanych z "Kapitanem Ameryką: Zimowym Żołnierzem") uległa polepszeniu. Dziś widzowie częściej zachwycają się serialem niż na początku sezonu. Do tego produkcja została przedłużona i powróci jesienią 2014 roku. Tematem newsa jest jednak kolejny serial umiejscowiony w tym samym uniwersum zatytułowany Marvel's Agent Carter.

marvel's agent carter

Nieoficjalnie mówi się, że zostanie emitowany zimą 2015 (czyli w trakcie przerwy "Agentów T.A.R.C.Z.Y."). Akcja produkcji rozgrywa się w 1946 roku. Jej bohaterką jest znana z pierwszego filmu o Kapitanie Ameryce Peggy Carter (w tej roli powróci Hayley Atwell). Po śmierci ukochanego będzie starała się na nowo ułożyć swoje życie. Jako że wojna się skończyła, a mężczyźni wrócili do domów, jej praca w SSR (Strategic Scientific Reserve) przestała być potrzebna, co także przyczyni się do zmian w jej dotychczasowej egzystencji – będzie teraz zajmowała się administracją.

marvel's agent carter

Żeby jednak było ciekawiej, będzie wykonywała tajne misje zlecane przez Howarda Starka. Pierwszy sezon już zamówiony, a twórcami serialu są Michele Fazekas, Tara Butters, Steve McFeely, Christopher Marcus oraz Jeph Loeb. Powyżej znajduje się grafika promocyjna produkcji, którą opublikowała stacja ABC.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...