Dwa zwiastuny serialu "Gotham"

W sieci pojawiły się dwa zwiastuny nowego serialu FOX, który z pewnością zainteresuje fanów Batmana. Produkcja, licząca 13 odcinków, opowie o młodym detektywie, Jamesie Gordonie, który będzie starał się zaprowadzić porządek w mieście Gotham. Batmana jeszcze nie ma – zamiast niego jest nastoletni Bruce Wayne, który stracił swoich rodziców. Gordon będzie starał się odnaleźć mordercę matki i ojca chłopaka. Ale to nie jedyny wątek serialu; pojawiają się również znane postacie: Człowiek Zagadka, Kobieta Kot, Trujący Bluszcz czy Pingwin. Gotham przedstawi początki ich działalności.

gotham

W obsadzie "Gotham" znaleźli się między innymi: Ben McKenzie (wcielający się w Gordona), Sean Pertwee, Robin Lord Taylor, Zabryna Guevara, Erin Richards, Donal Logue, Jada Pinkett Smith, David Mazouz i Camren Bicondova. Scenariusz napisał Bruno Heller, a pierwszy odcinek wyreżyseruje Danny Cannon.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Premiera jesienią bieżącego roku.

Komentarze

0
·
Ciekawy pomysł na serial, chętnie obejrzę.
0
·
Pomysł ciekawy, ale nadal mam wrażenie ,,Dopychania dla kasy". W sumie... może coś ciekawego z tego wyjdzie. Zobaczymy.
0
·
Bardzo ciekaw jestem, czy scenarzyści i producenci staną na wysokości zadania i zrobią z tego materiału dzieło, jakim powinno się stać, bo jest po temu potencjał, czy też zaserwują nam kolejne barachło pokroju Tajemnic Smallville, oparte na ochach i achach nastolatków do ich "originowej" wersji Beverly Hills. Czas pokaże.
0
·
Dokładnie, jest potencjał, sądzę że korzystanie ze znanych i cenionych uniwersów jest słuszne. Qwan, nie bądź takim pesymistą, każdy serial jest w pewnym sensie robiony dla kasy, a to że przez znaną markę będzie on bardziej popularny, tym lepiej.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...