Power Rangers powrócą po raz dwudziesty drugi

Power Rangers powracają. Już w 2015 roku na kanale Nickelodeon wystartuje nowy, dwudziesty drugi sezon zatytułowany Power Rangers Dino Charge!

Serial nawiąże do swoich korzeni, czyli opowie o odmianie Rangersów związanych z dinozaurami. Całość zaczyna się iście epickim prologiem, przenoszącym widzów do czasów prehistorycznych. Kosmita ląduje na Ziemi, daje mądrym i silnym dinozaurom potężne artefakty. Niestety, w Ziemię trafia asteroida, dinozaury giną, a artefakty przepadają.

Teraźniejszość: międzygalaktyczny łowca nagród przybywa na Ziemię w poszukiwaniu artefaktów w celu zasilenia mieczy, blasterów, zordów i megazordów, potrzebnych do ratowania świata.

power rangers

W między czasie, 15 lutego 2014 roku, wystartuje sezon dwudziesty pierwszy, w którym powróci największy Ranger świata – Tommy Oliver, którego zagra legendarny Jason David Frank. W obsadzie znajdą się również inni aktorzy znani z pierwszych serii niezwykle popularnej produkcji.

To teraz się przyznawać – kto z Was w dzieciństwie namiętnie oglądał "Power Rangers"? Który Ranger był Waszym ulubionym?

Komentarze

1
·
Triceratops!

Billy, drużynowy mózgator
1
·
Trini, bo miała zajebistego tygrysa szablozębnego.
1
·
FLET W SZTYLECIE!!!
0
·
Powinni zrobić jakiś pełnometrażowy, wysokobudżetowy film. Poszedłbym ;D
1
·
Ja lubiłem czarnego Rangera z mastodontem. Jako jedyny czarny w historii nigdy nie ginął. Ani jako pierwszy, ani w ogóle.
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia niedziela, 16 lutego 2014, 13:28 napisał

FLET W SZTYLECIE!!!


Przeczytałem "filet" i długo się zastanawiałem, o co mogło chodzić.

Pamiętam, że nie-tak-okrutnie-dawno (czyt. lat temu więcej-niż-kilka) leciały jakieś nowsze serie na FoxKids czy innych Dżetiksach i też zdarzało mi się obejrzeć.
0
·
Szczerze mówiąc, to sam nie pamiętam, jak to wyjaśniono, że zmieniano obsadę. Musiałbym znów to obejrzeć.
0
·
Dawno... dawno temu... już nie pamiętam imienia... pierwszy (chyba) w historii zielony ranger. Ten, który na początku był "po ciemnej stronie mocy"
0
·
To właśnie mistrz f(i)letu ;p
0
·
Ehh, zapomniało mi się, ale zwykle lubiłem czerwonego i czarnego (z tego co pamiętam) jeśli byli...
0
·
Ale potem - też już nie pamiętam w jakich okolicznościach - zielony ranger mógł się stawać białym rangerem. Miał chyba jeszcze większy flet. W ogóle to zawsze było mi szkoda kitowców.
0
·
Może po prostu wyprał kostium w nowym Vizirze?
0
·
Eric, ale to już z Time Force.
0
·
Panowie Panowie już śpieszę wyjaśnić jako, że takich rzeczy się nie zapomina!!!
1. Jak to zielony stał się białym
Czarownica Rita (ta zła z księżyca) spaliła świecę mocy zielonego rangersa i stracił on swą moc (i flet!). Jednak dzięki Zordonowi (ta w głowa w srebrnej tubie) odzyskał moc i stał się białym rangersem z gadającym fletem-sztyletem-joystickiem (sterował nim swojego kota ) o imieniu Saba!

2. Jak zielony stał się tym dobrym
Przecież to oczywiste, w końcu to amerykańska produkcja. Zielony spotkał blond piękność w różowym stroju rangersa i w ostatecznym rozrachunku wygrała miłość nad klątwą Rity Odrazy

3. Jak to flet stał się sztyletem
Zielony ranger miał tylko flet (bez żadnego upgrade'u - lvl1), którym sterował swego smoka za pomocą dźwięków (wydaje mi się że zawsze to była ta sama melodia). Natomiast po awansie na białego rangersa flet awansował na sztylet z głową kota, kóry gadał i miał na imię Saba - służył również za pilota do białego tygrysa.

Swoją drogą nie wiedziałem, że to już 22 sezon ciekawe co się przez nie wszystko działo chyba sprawdzę w wiki
0
·
Nolife ;p.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...