Pierwsze trzy minuty z pilota Bitten

1 minuta czytania

Już dziś na kanadyjskim kanale SPACE zadebiutuje pilotażowy odcinek serialu Bitten, opartego na twórczości Kelley Armstrong. W USA serial pokazywać będzie SyFy, które udostępniło filmik z pierwszymi trzema minutami.

bitten, space, kelley armstrong

W roli głównej bohaterki, Eleny Michaels, zobaczymy znaną ze Smallville oraz odświeżonej wersji V Laurę Vandervoort. Dziewczyna wiedzie beztroskie życie nastolatki, które kończy się wraz z ugryzieniem wilkołaka. Elena staje się częścią stada i opuszcza rodzinne strony, bo powrócić po wielu latach. Teraz jest znanym fotografem w Toronto, ma nowego faceta i wydaje się, że wszystko wróciło na właściwe tory.

Sielankę przerywają ataki nieznanego mordercy, który poluje na członków jej watahy. Elena nie zamierza stać bezczynnie, próbując pogodzić dwa zupełnie różne od siebie światy.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Nowy materiał promocyjny, ukazujący pierwszy trzy minuty pilotażowego odcinka, został wypuszczony przez stację SyFy, która zajmie się emisją kanadyjskiego serialu. Wspomniany pierwszy odcinek będzie można zobaczyć w poniedziałek. Poniżej możecie zobaczyć filmik promocyjny dla pierwszego sezonu.

Pierwszy odcinek już 13 stycznia, kolejne w każdy poniedziałek. Czy wdzięki Laury Vandervoort wystarczą, aby przekonać do siebie publikę?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...