The Flash z osobnym pilotem

1 minuta czytania

Mamy dobrą i złą wiadomość dla wszystkich, którzy interesują się serialowymi przygodami Barta Allena, lepiej znanego jako The Flash. Postać ta nie pojawi się we wszystkich planowanych trzech odcinkach The Arrow, jednak miast tego włodarze CW szykują na srebrnym ekranie pełnoprawny pilot.

flash, the flash

Pierwotnie planowano, iż serialowy Flash pojawi się w ósmym, dziewiątym i dwudziestym odcinku drugiego sezonu The Arrow. Ten ostatni miał być przy tym czymś na wzór wewnętrznego pilota The Flash, jednak już po obejrzeniu pozostałych, wcześniej nakręconych obrazków, włodarze stacji CW zmienili zdanie.

Okazało się, że ósmy i dziewiąty odcinek, w reżyserii Davida Nuttera, wywarł tak pozytywne wrażenie, iż postanowiono nakręcić osobny, pilotażowy odcinek produkcji The Flash, z Grantem Gustinem w roli głównej. Do jego nakręcenia zatrudniono Grega Berlantiego, Andrew Kreisberga, Geoffa Johnsa, zaś na reżyserskim stołku pozostanie Nutter.

Dwa odcinki drugiego seoznu Arrow, w których lepiej poznamy postać Barta Allena, zostaną wyemitowane 4 oraz 11 grudnia. Pozostaje mieć nadzieję, że pilot The Flash przekona do siebie publiczność i wkrótce ujrzymy pełnoprawny sezon tej produkcji.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...