Romans z Obcym? – zwiastun Star-Crossed

1 minuta czytania

Jeśli wydaje wam się, że Zmierzch wyczerpał modę na romans z wampirami to... prawdopodobnie macie rację. Pora zabrać się za kolejnych osobników. Co powiecie na serial, w którym zobaczymy romans człowieka z przybyszem z innej planety?

star crossed, cw

Włodarze CW zdają sobie sprawę ze słabnącej popularności The Vampire Diaries. Doszli do jakże odkrywczych wniosków, iż telewidzowie pragną wymiany wampirów na coś innego. Nie pomni na fakt, iż za wyniki TVD odpowiada nie tyle tematyka, co słaby scenariusz i rozterki głównej postaci, przygotowali zwiastun Star-Crossed.

Nowy serial opowiada o rasie obcych, którzy przybyli na Ziemię. Jak to z mieszkańcami naszego globu bywa, wszystko, czego nie znają, jest dla nich zagrożeniem, stąd większość przybyszy co prawda może żyć wśród ludzi, jednak sam ich wygląd sprawia, że różnią się od pozostałych. Twórcy serialu nie stawiają tutaj na niesamowite moce i równie niecodzienną aparycję, przez co można powiedzieć, że obcy to ludzie – tyle, że z tatuażami na twarzy.

Poniżej możecie zobaczyć pełny zwiastun produkcji, która nie załapała się na tegoroczną jesienną ramówkę. Oznacza to, że Star-Crossed pojawi się wraz z The 100 dopiero w 2014 roku.

Plik wideo nie jest już dostępny.

W głównych rolach zobaczymy gwiazdki seriali dla młodzieży, czyli Aimee Teegarden oraz Matta Lantera. W obsadzie znaleźli się także: Malese Jow, Titus Makin Jr, Grey Damon, Natalie Hall, Chelsea Gilligan, Greg Finley oraz Maggie Elizabeth Jones.

Sam zwiastun nie pozostawia wątpliwości, iż serial kierowanych jest głównie do młodszych fanów. Jednak nawet oni zorientują się, że tatuaże na twarzy jednego z głównych bohaterów to za mało, by nazywać go "obcym", nie sądzicie?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...