Wciąż nadzieja dla Amazon – szczegóły z konferencji CW

1 minuta czytania

Konferencja CW, na której zapowiedziano nadchodzącą ramówkę na sezon 2013/14, przynosi płomień nadziei dla wszystkich, którzy czekają na kolejny serial z jedną z postaci uniwersum DC. Jak potwierdził prezes stacji, Mark Pedowitz, wciąż możemy czekać na prequel serialu o Wonder Woman, czyli Amazon.

wonder woman, cw

Powstawał już scenariusz do pilotowego odcinka Amazon. Praca Allana Heninberga nie zyskała jednak uznania w oczach szefa CW, Marka Pedowitza, który nie zdecydował się go zamówić i wstrzymał castingi. Niedawna konferencja stacji przynosi jednak wieści o tym, iż Amazon wciąż ma zielone światło i odcinek pilotażowy powstaje.

Nowa wersja scenariusza została zlecona Aronowi Eli Coleite, znanemu z serialu Heroes. Jak powiedział sam Pedowitz, "Chcemy to zrobić dobrze, dlatego też czekamy na nowy, lepszy scenariusz". Włodarze stacji wciąż nie zrezygnują z dotychczasowego pomysłu, aby przedstawić główną bohaterkę za młodu, coś w stylu dorastającego Supermana w Smallville.

Decyzja o stworzeniu nowego scenariusza cieszy tym bardziej, iż CW potwierdziło kasację planów odnoście The Selection mimo faktu, iż telewizja skupiać się miała przede wszystkim na nowych, limitowanych pod względem ilości odcinków produkcjach. Porażka produkcji Cult pokazała, iż CW musi znaleźć złoty środek i być może dobrym rozwiązaniem będzie posłanie w świat wojowniczej Amazonki.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...