Peyton List w głównej roli The Tomorrow People

1 minuta czytania

Peyton List została obsadzona w głównej roli serialu The Tomorrow People, który będzie opowiadał o grupie ludzi na wyższym etapie ewolucji, dzięki czemu będą posiadać specjalne moce.

peyton list

Nowy serial reklamowany jest jako skrzyżowaniem X-Men z Heroes. Włodarze stacji CW postaili na Peyton List, którą doskonale kojarzą fani takich seriali jak Mad Men oraz FlashForward. The Tomorrow People to nazwa brytyjskiego serialu stacji ITV, który miał być odpowiedzią na Doctor Who, emitowany na łamach BBC. Jego autorami byli Greg Berlanti i Julie Plec.

W nowej adaptacji tego kultowego serialu z lat 70-tych List cieli się w rolę Cary, członkini tytułowej grupy, która posiada niezwykłe umiejętności, jak telepatia czy teleportacja. Dziewczyna przedstawiana jest jako "godna zaufania", ale nie pozbawiona poczucia humoru. Z podobnymi sobie ludźmi będzie musiała połączyć siły, by rzecz jasna pokonać siły zła.

Kolejny serial dla nastolatków od CW nie zapowiada się póki zbyt ciekawie, jednak wyposzczeni fani science-fiction mogą dać pilotażowemu odcinkowi szansę.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...