Crossovery w The Originals

1 minuta czytania

Co prawda wciąż jeszcze nie zobaczyliśmy nawet minuty The Originals, mającego ukazywać losy pierwszej rodziny wampirów, a już Jospeh Morgan twierdzi, że w przypadku zamówienia pełnego sezonu pojawią się crossovery względem The Vampire Diaries.

vampire diaries, the originals

Aktor, wcielający się w rolę Klausa, twierdzi, że w przypadku postawienia na pełny sezon The Originals pojawią się crossovery względem Pamiętników wampirów: "Bohaterowie będą krążyć pomiędzy dwoma światami. Całe uniwersum stanie się bogatsze". W ten sposób poznamy losy głównych postaci w momencie, gdy nagle znikają na krótko z życia Eleny i braci Salvatore. Morgan dodaje, że " (...) wydaje mi się, że jesteśmy to winni fanom, musimy pewne wątki zakończyć". Czyżbyśmy zobaczyli jego relacje z Caroline od zupełnie innej strony?

Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że ostatnio wyraźnie lepsze The Vampire Diaries stanie się ciekawsze po ukazaniu się The Originals. Przyda się także spojrzenie na historię oczami innych postaci, bowiem w obsadzie ujrzymy znane z VD nazwiska, jak Daniel Gilles, Phoebe Tonkin i Claire Holt.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...