Nowy serial Star Trek?

1 minuta czytania

Płomyk nadziei wszystkich fanów uniwersum Star Treka rozbudził Bryan Fuller, który zdradził, że rozmawiał już na temat ewentualnego serialu. Czy tym razem się uda?

star trek

Bryan Fuller znów próbuje namieszać. Podczas rozmowy z dziennikarzem na łamach Ain't It Cool zdradził, że prowadził rozmowy z Bryanem Singerem na temat wskrzeszenia serialu w uniwersum Star Treka. Trzeba jednak pamiętać, że nie pojawiły się szczegóły dotyczące możliwej współpracy obu dżentelmenów.

Osobne próby wskrzeszenia marki, podejmowane tak przez jednego, jak i drugiego, nie odniosły spodziewanego rezultatu, więc potencjalne porozumienie nie powinno nikogo dziwić. Obaj panowie mieli ostatnio okazję razem współpracować, co rokuje dobrze na przyszłość. W końcu od emisji ostatniej filmowej odsłony minęło już dużo czasu, zaś panująca posucha na seriale science-fiction stwarza doskonałe warunki na zdobycie dobrej oglądalności.

Chcielibyście, aby ta zasłużona marka ponownie zagościła na srebrnym ekranie?

Komentarze

0
·
Uznaję, że ostatnie pytanie jest czysto retoryczne Telewizja jest o około 35% mniej fajniejsza od kiedy nie ma w niej "Star Treka" Dobrze, że za jakieś ewentualne ruchy biorą się starzy scenarzyści, bo liczę na kontynuacje serialowej linii czasowej, a nie tego kompletnie poronionego kroku, który zdecydował się uczynić Abrams w ostatnim filmie.
0
·
Powiem jedno: MAKE IT SO MR. FULLER!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...