Serial o Draculi na NBC

1 minuta czytania

Co byście powiedzieli na połączenie Dynastii Tudorów z literackim mitem o najpopularniejszym władcy wampirów, samym Harbią Draculą? Na to pytanie pragną odpowiedzieć szefowie stacji NBC, którzy uraczą nas serialem o straszliwym władcy z Transylwanii.

dracula

Tony Krantz, Colin Callender i Cole Haddon podjęli się niełatwego zadania stworzenia dla NBC serialu o Draculi. Udzielone im wsparcie okazało się na tyle duże, że zrezygnowano z zabezpieczenia w postaci pilota i od razu zamówiono cały sezon. Scenariusz przygotowuje Haddon na podstawie pomysłu Krantza.

Akcja serialu rozgrywać ma się w latach 90 XIX wieku. Twórcy opisują swój projekt jako ciekawą podróż, podobną do Niebezpiecznych związków czy wspomnianego już serialu o władcach Anglii. Dramat z Draculą w roli głównej ma rozgrywać się w kilku różnych krajach, zaś całość określana jest mianem młodej, seksownej i nadnaturalnej produkcji.

Co sądzicie o serialu z Draculą? Zamierzenia twórców sięgają w stronę udanych produkcji, ale co innego tworzyć serial oparty na historii a co innego serial, w którym niemal wszystko jest wymysłem autora i do tego w tematyce, która powoli przestaje być w modzie.

Komentarze

0
·
No, ciekawe, ciekawe. Na pewno się zainteresuję tym serialem, tylko oby wyszedł dobrze.
0
·
NBC tworzył do tej pory dobre seriale? Gdyby ten serial był podpatronatem HBO to bym spał spokojnie a tak.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...