Z pamiętnika wampira

2 minuty czytania

vampire diaries

Za nami już drugi odcinek 3 sezonu serialu Vampire Diaries. Czego możemy się spodziewać w kolejnych? Czy uda się uratować człowieczeństwo Stefana?

Pora na szybkie podsumowanie drugiego odcinka, zatytułowanego Hybrid. Jego głównym bohaterem był nie kto inny jak Klaus, który już od kilkunastu odcinków stanowi uosobienie "tego złego", jednak to nic w porównaniu z planami ambitnego wampira z domieszką krwi wilkołaków. Jako hybryda obu wspomnianych gatunków, zapragnął stworzyć armię podobnych sobie, jednak potrzebował do tego lokalizacji watahy wilków. Chociaż ich odnalazł i przemienił, to proces ten nie powiódł się – obiekty doświadczalne albo wpadały w szał i trzeba było je zabić, albo też wykrwawiały się na śmierć.

Scenarzyści nie zapomnieli rzecz jasna o wątku Stefana, który podróżuje z Klausem, ale mimo to walczy o to, by nie zatracić resztek człowieczeństwa i nie oddać się żądzy mordowania. W poszukiwaniach ukochanego dzielnie uczestniczy Elena i po drugim odcinku wiemy też, że swego brata nie zostawi także Daemon.

Jednak najważniejsze pytanie brzmi – czego można się spodziewać po kolejnym odcinku, zatytułowanym The End of the Affair? Spragnieni informacji muszą zajrzeć do rozszerzenia tego newsa.

Skoro już tu jesteście, to zasłużyliście na kilka informacji. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że będzie to odcinek oparty na retrospekcjach, czyli pokaże wydarzenia z przeszłości. Klaus i Stefan udają się do Chicago, gdzie jeden z braci Salvatore spotyka się z wampirzycą (gościnnie Claire Holt), która mimo upływu wielu lat, wciąż jest nim zainteresowana. Zobaczymy lata 20 w Chicago, by poznać mroczniejszą przeszłość Stefana.

W tym czasie Elena i Daemon dowiadują się, że Stefan znajduje się w Chicago i gotowi są tam jechać, by przemówić do rozumu ukochanemu panny Gilbert. Tyler jest coraz mocniej zaniepokojony nieobecnością Caroline (nie wie o tym, że wampirzyca jest więziona przez własnego ojca), dlatego prosi o pomoc w jej odnalezieniu szeryf Forbes.

Dla niektórych słowa przemawiają słabiej od obrazu, dlatego poniżej znajdziecie trailer odcinka The End of the Affair.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Można także zobaczyć zdjęcia z planu wspomnianego odcinka w galerii serwisu vampirediaries.pl.

Do zobaczenia następnym razem. Pamiętajcie, by dodawać werbenę do każdego napoju!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...