Z pamiętnika wampira

1 minuta czytania

vampire diaries

Wielkimi krokami zbliża się finał kolejnego popularnego serialu – Vampire Diaries. Co też takiego przygotowali twórcy, by fani z niecierpliwością oczekiwali kolejnego sezonu?

Aktorzy mają małą przerwę w graniu, tak więc wykorzystajmy ten czas, aby przybliżyć nadchodzący epizod. Finałowy odcinek serii nosi nazwę "As I Lay Dying ("Kiedy leżę, umierając"). Możemy spodziewać się powrotu do przeszłości dzięki "Przeminęło z wiatrem", które będzie wyświetlone na rynku w Mystic Falls. Poznamy wspomnienia Damona o Katherine z roku 1864, które mieszać się będą z rzeczywistością. Ugryziony przez wilkołaka Tylera podczas jego drugiej przemiany, będzie potrzebował pomocy Stefana i Eleny. Wciąż nie wiemy, czy owa retrospekcja będzie motywem przewodnim odcinka, czy też są to jedynie halucynacje Damona.

W finałowym odcinku serii ponownie zobaczymy Biancę Lawson. Widzowie pamiętają aktorkę z z pierwszego sezonu, z roli Emily Bennett, służącej Katherine Pierce, a jednocześnie będąca czarownicą i prapraprababką Bonnie. Bianca wystąpiła wówczas w 20 epizodzie ("Blood Brothers"), gdy Stefan zmagał się z demonami ze swojej przeszłości.

"As I Lay dying" swoją premierę będzie mieć 12 maja. Poniżej zwiastun odcinka, czyli coś dla tych, których zmęczyło czytanie. Kolejny, czyli trzeci sezon serialu Julie Plec, producentka wykonawcza serialu, nazwała "Rokiem Pierwotnych". Przyjdzie nam na niego poczekać jeszcze cztery długie miesiące.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...