Wieści ze Smallville

2 minuty czytania

filmy, smallville

Jak tu nie lubić piątków, kiedy już za chwilę kolejny odcinek Smallville? Pora na kolejną porcję newsów z ostatniego sezonu serialu o przyszłym Supermanie.

Fani do tej pory widzieli klona Lexa Luthora oraz rozwijający się związek Lois i Clarka. Pomimo wielu przeciwności, jak chociażby próba złożenia żywej ofiary czy przewrażliwiony ojciec, wydaje się, że nic nie stanie na drodze tej dwójki. Ale czeka nas jeszcze mała niespodzianka.

Wróćmy jednak do ostatniego odcinka, "Abandoned". Skupiał się on na dzieciństwie Tess oraz tajemniczej starszej pani, która prowadziła specjalny ośrodek dla młodych dziewcząt. Te urocze dziewczynki dojrzewały i przywdziewały broń napędzaną krypotnitem, z którą miał okazję spotkać się Clark. W odcinku tym widzieliśmy ponownie rodziców głównego bohatera oraz siły Darkseida, których szeregi stopniowo powiększają się. Ocinek ten obejrzało 2.89 mln widzów, czyli o 300 tysięcy więcej niż poprzedni epizod, "Ambush".

Przejdźmy teraz do kolejnego odcinka, który został nazwany "Patriot". Możemy się w nim spodziewać powrotu starego znajomego. Choć trudno mówić, by owa postać pałała do Clarka ciepłymi uczuciami. O kim mowa?

Aquaman powraca. Jednak zaszły w nim pewne zmiany. Nie mówię ty tylko o tym, iż bohater jest żonaty, ale mamy poznać mroczniejszą stronę tej postaci. Aquamana zagra znany nie tylko z epizodu w Smallville, ale także własnego serialu, Alan Ritchson.

Oliver (Justin Hartley) chce chronić swój zespół, więc postanawia zarejestrować się w Spisie Samozwańczych Herosów, by sprawdzić, jakie są prawdziwe cele tej ustawy. Nie myli się – to rządowa pułapka dla naiwnych bohaterów, którzy zostają uwięzieni i testowani. Ośrodkiem zarządza pułkownik Slade, w którego wcielił się z znany z "Battlestar Galactica" (jako pułkownik Tigh) Michael Hogan.

Obiecałem jednak niespodziankę. W końcówce "Abandoned" widzimy Clarka z... pierścionkiem zaręczynowym. Chyba nie muszę mówić, dla kogo jest przeznaczony? Same zaręczyny mają się odbyć w przeciągu 3 epizodów.

Odcinek "Patriot" wyreżyseruje Tom Welling. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z planu, zaś poniżej materiały promocyjne – trailer i sneak peeki.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Komentarze

0
·
Jakoś nigdy nie mogłem się przekonać do tego serialu... Obejrzałem parę odcinków. Próbowałem... dwa, trzy podejścia ale nic. Może to przez tą Lane? Ciężko stwierdzić, choć nadmierna liczba przeciwników w tym serialu mnie przeraża
0
·
To sezon 10 i Lany od dawna nie ma
0
·
Kiedyś oglądałem, do 3 sezonu chyba. Te 10 sezonów mnie przeraża na tyle, że chyba kiedyś, jak będzie mi się bardzo nudziło, to zacznę oglądać znów. Nie ma to jak niekończąca się opowieść. ;p

[Dodano po 28 sekundach]

A, ale ja mam inne pytanie do Couruna. Widzę, że się tym interesujesz - serial nie zwalił się po tylu seriach? Nadal wciąga i warto go oglądać?
0
·
Ostatnia seria ma to do siebie, że ciągnie ku końcowi, więc wiesz jak to się wszystko skończy. Przez to główny wątek jest raczej mało zaskakujący, ale cała reszta jak najbardziej interesująca.
0
·
Mhm, czyli nie będzie już 11 serii? ;p
0
·
Nie raz to pisałem w newsie. Serial ma się skończyć na tej serii - widać to było na planie ramówki CW, która pojawiła się jakiś czas temu.
0
·
to teraz pytanie? W którym sezonie zniknęła Lana? i pojawiła się właściwa pani l.
0
·
Ale nie o tym jest ten news Odpowiedniejsze miejsce.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...