Serial na podstawie The Elder Scrolls w drodze?

1 minuta czytania

the elder scrolls

Takie szokujące informacje przekazuje Daniel Richtman, znany krytyk oraz uznany informator branżowy. Przeniesieniem wirtualnego świata Tamriel na szklany ekran ma być zainteresowany Netflix, który chciałby jeszcze bardziej poszerzyć swoją bibliotekę o nowe fantastyczne tytuły cieszące się już ugruntowaną popularnością.

Platforma streamingowa podobno strasznie wierzy w siłę marki, stąd też ewentualny serial miałby otrzymać budżet porównywalny do tego, którym może cieszyć się “Wiedźmin”. Pikanterii dodaje fakt, że konkurencja w postaci Amazon Prime już pracuje nad przeniesieniem postnuklearnego “Fallouta” do świata seriali, więc wydaje się logiczne, że Bethesda stara się promować inną swoją wielką sagę gdzie się tylko da. Tym bardziej biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój “The Elder Scrolls Online”, a także premierę “The Elder Scrolls VI”, która to mogłaby mieć miejsce na równi z debiutem serialu.

Jesteście zainteresowani konceptem, czy uważacie, że nic z tego nie będzie? Ewentualnie, w jakich czasach i prowincji umiejscowilibyście intrygę produkcji?

Komentarze

0
·
Kosior , serial o podróżnikach łowcach przygód z wielkimi sekretem w tle w fantastycznym świecie z elementami nadprzyrodzonymi , masa postaci , strukturami społeczeństw , deadrami vivekiem ,itd. etc , to mogłoby być bardziej epickie niż Tolkien.
0
·
We wszystkich fajnie by było zestawić np. Dovahkiin'a z Nerevarem .Małym w sumie pokazem co można wykreować ( bo w dalszym ciągu wygląda to biednie w stosunku do tego co można zrobić ) - a wg możliwości dla tego uniwersum są gigantyczne - to same teasery DLC do Elder Scrolls online .To w sumie taka rzecz która mogliby ludzie wspominać za 40 lat. A dziadek przy kominku opowiadałby wnuczkowi o Pradawnych Zwojach ( Elder Scrolls ) xd
0
·
Świetna informacja !

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...