Kolejny sezon Titans odmieni oblicze Starfire

1 minuta czytania

Od roku czekamy na kolejny sezon serialu "Titans", dlatego miłym zaskoczeniem były ostatnie materiały od HBO Max, dzięki którym dowiedzieliśmy się trochę więcej o nowych przygodach tej niecodziennej grupy. Pierwsze zapowiedzi zdradzały, że dużą metamorfozę przejdzie jedna z głównych bohaterek.

titans

Ten serial z bohaterami DC może nie wywołuje tak silnego oczekiwania jak produkcje od Marvela, ale trzeba przyznać, że ta produkcja ma swoich wiernych fanów, zaś obecność bohaterów drugoplanowych to doskonały pomysł. Problem jednak w tym, że od emisji finału drugiego sezonu minął już rok, zaś o kontynuacji nikt nie chciał niczego zdradzić. Cierpliwość została w końcu wynagrodzona.

HBO Max, na łamach którego należy wypatrywać kolejnego sezonu, nie zdradza rzecz jasna żadnych szczegółów fabuły, ale zapewnia, że w najnowszych odcinkach pojawi się zarówno Strach na Wróble, jak też Barbara Gordon. Nie muszę chyba tłumaczyć, że ten pierwszy raczej będzie przeszkadzał niż pomagał, podczas gdy początki działalności córki komisarza Gordona to zawsze ta część jej historii, którą znamy raczej dość mgliście.

starfire,titans

Podobną aurą tajemnicy była owiana metamorfoza Starfire. Bohaterka grana przez Annę Diop z początku wyglądała jak... striptizerka. Później nieco "złagodzono" jej ubiór, pozwalając na bardziej zakryte kreacje, by w końcu przygotować efekt widoczny powyżej. Tym sposobem bardziej przypomina Starfire, którą znamy z komiksów.

To zapewne nie koniec nowych materiałów z trzeciego sezonu "Titans". Póki co czekamy na premierę. Ta wydaje się być niezagrożona, bowiem dwa poprzednie sezony są już "bezpieczne" i trafiły na wspomnianą już platformę HBO Max.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...