Star Trek: Lower Decks z pełnoprawnym zwiastunem

1 minuta czytania

star trek: lower decks

Dla “Star Treka” nadeszły w końcu wyjątkowo tłuste czasy. Serie “Discovery” i “Picard” dostały zamówienia na kolejne sezony. Na dodatek zielone światło otrzymały dwie zupełnie inne aktorskie produkcje, czyli “Sekcja 31” traktująca o tajnej organizacji działającej na granicy prawa Gwiezdnej Floty, a także “Strange New Worlds” kładący nacisk na klasyczne klimaty znane z “Oryginalnej Serii” i opowiadający o przygodach załogi U.S.S. Enterprise przed czasami kapitana Kirka.

To jednak nie koniec! Już 6 sierpnia na platformie CBS All Access zadebiutuje animacja dla dorosłego widza osadzona w tym kultowym uniwersum. “Lower Decks” opowie o perypetiach pracowników niższego szczebla na jednym z krążowników Gwiezdnej Floty – U.S.S. Cerritos. Produkcja doczekała się właśnie pełnoprawnego zwiastuna.

Za animację odpowiada Mike McMahan, który dłubał przy scenariuszu popularnego “Ricka i Morty’ego” i osadzonego w analogicznych klimatach “Solar Opposites”. Pierwszy sezon tytułu ma liczyć 10 odcinków.

Całość zapowiada się co najmniej ciekawie. Klimatem i humorem całość przywodzi na myśl znany i lubiany “Final Space”, który można obejrzeć na platformie Netflix.

Komentarze

0
·
Pod tytuł brzmi jak porno parodia. Ale zapowiada się ciekawie, trochę jak Final Space

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...