Zapowiedź serialowej Batwoman

1 minuta czytania

Stacja CW podzieliła się z fanami najnowszym teaserem serialu "Batwoman", w którym sławną pelerynę będzie nosiła kobieta. Jak to bywa w tego rodzaju materiałach, parę scen nie zdradza jednak nic w kwestii scenariusza nadchodzącej produkcji.

batwoman

Stacja CW nie odpuszcza tematyki produkcji z superbohaterami. Nic więc dziwnego, że powoli rusza machina promocyjna ich najnowszej produkcji – "Batwoman". Już sam tytuł dobitnie wskazuje nam główną postać, w którą wcieli się znana z "John Wick 2" Ruby Rose. Najnowszy teaser ma rozbudzić apetyt na więcej, jednak możecie spodziewać się materiału, który ma raptem 30 sekund. Co da się pokazać w tak krótkim czasie?

Mógłbym w skrócie powiedzieć, że większość owego czasu to okazja, by podziwiać postać od tyłu, co może budzić pewne skojarzenia względem realizatora. W końcu jednak zyskujemy możliwość, by obejrzeć pełny strój Batwoman... i nic ponadto. Dobrze, jest jeszcze ikoniczny reflektor, ale to wciąż mało.

Plik wideo nie jest już dostępny.

To nie do końca debiut Batwoman bowiem postać ta zaliczyła już epizod w serialowym crossoverze "Elseword". Fabuła pozostaje wielką tajemnicą, chociaż wiadomo, że Kate Kane nie będzie używać stroju do zwykłego paradowania po mieście. Także i data premiery nie jest nam znana. Wiemy tylko, że zdjęcia ruszyły już w marcu, zaś ekipa wybrała takie miejsca, jak kanadyjskie Vancouver czy Burnaby.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...