Netflix żegna się z serialami Marvela

1 minuta czytania

Jeśli czekacie na kolejny sezon przygód pani Jones oraz pana Castle, to mamy dla was smutne wieści. "Punisher" i "Jessica Jones" nie doczekają się kontynuacji na łamach platformy Netflix, co jest decyzją łatwą do przewidzenia, ale i tak smutną.

punisher

Jeszcze w styczniu informowaliśmy, że na Netflixie nadal widnieją kolejne serialowe sezony "Punishera" i "Jessica Jones", jednak ostatecznie obie te produkcje podzieliły losy innych produkcji Marvela. Tym samym na Netflixie nie zobaczymy już żadnego serialu z bohaterami należącymi do Walt Disney Company. Kalifornijski właściciel konsekwentnie realizuje swoją taktykę i kasuje rozpoczęte produkcje emitowane u konkurencji.

Taka decyzja oznacza, że wypuszczony na początku roku drugi sezon "Punishera" będzie ostatnim, zaś "Jessica Jones" w ramach trzeciego (i zarazem finałowego) sezonu powróci jeszcze tego lata. Oczywiście twórcy tych produkcji dziękują widzom za wspólne emocje, ale za kulisami na pewno nie jest już tak sympatycznie.

jessica jones

Nawet dobre recenzje i oglądalność nie sprawiły, że "Jessica Jones" miała szansę na nowy sezon. Chyba największym pechowcem pozostaje Frank Castle, który dostał bardzo średnie filmy i raptem dwa sezony serialu. Pozostaje mieć nadzieję, że na nowej platformie Disney przywróci do życia oba te projekty.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...