dziki_lad

Daredevil skasowany po 3. sezonie

1 minuta czytania

Od "Daredevila" zaczął się czas Marvelowskich seriali na Netfliksie. Pojawiły się po nim: "Jessica Jones", "Luke Cage", "Iron Fist", "The Defenders" i "Punisher".

daredevil

Jesienią ukazał się już 3. sezon historii Diabła z Hell's Kitchen. Pochwały od krytyków i widzów dawały nadzieję, że na tym się nie skończy. Jednak dziś pojawiła się informacja, że "Daredevil" został skasowany.

Oficjalnie mówi się o chęci zakończenia serialu na wysokim poziomie. Trzy sezony nie znikną z Netfliksa, cały czas będą dostępne dla widzów, którzy jeszcze nie oglądali "Daredevila" albo chcieliby obejrzeć go ponownie.

Co naprawdę stoi za decyzją? Disney startuje z nową platformą streamingową i planuje tworzyć na nią seriale ze świata Marvela. Niejednokrotnie mówiło się, że nie na rękę jest mu współpraca z konkurencją. Deadline mówi zaś o nieporozumieniach z Marvelem w związku z liczbą odcinków (Netflix chciał 4. sezonu z 10 epizodami).

daredevil

Wcześniej skasowano "Luke'a Cage'a" i "Iron Fista". Wciąż nie wiadomo, co z "Jessiką Jones" i "Punisherem". Możliwe, że najpierw nastąpi premiera kolejnych sezonów (które powinny być gotowe albo niedługo gotowe będą), a potem zostanie ogłoszona kasacja. Albo jednak ta dwójka się utrzyma?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...