szczury_wroclawia_szpital

Penny Dreadful będzie kontynuowane!

Właśnie pojawiła się sensacyjna informacja. Serial "Penny Dreadful", który zakończył swój żywot po trzech świetnych sezonach, będzie kontynuowany w nowej serii!

penny dreadful: city of angels

Produkcja nosi tytuł "Penny Dreadful: City of Angels" i będzie rozgrywała się w zupełnie innej scenerii niż poprzedniczka – w Los Angeles w latach 30.

Bohaterowie oryginalnej serii mają nie wrócić, choć twórcy zastanawiają się, czy ponownie nie zaangażować Evy Green – aktorka zagrałaby jednak inną postać. Nie jest to wykluczone, aczkolwiek lepiej się na nic nie nastawiać, dopóki nie otrzymamy pewnych informacji.

penny dreadful: city of angels

Wydaje się jednak, że w serialu znowu wiodąca żeńska rola będzie najważniejsza. Pierwszy plakat pokazuje tajemniczą kobietę, być może protagonistkę historii. Co więcej – "City of Angels" ma być duchowym potomkiem "Penny Dreadful". Początek rozegra się w 1938 roku w Los Angeles. Serial zgłębi inną kulturę, inne społeczeństwo, inną historię, nie będzie to więc gotycka opowieść jak wcześniej. Mówi się o nasyceniu meksykańsko-amerykańskim folklorem i powiązaniu fabuły z bóstwem Santa Muerte.

Premiera zaplanowana jest na 2019 rok.

Źródło: www.slashfilm.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...