Seriale

Max Beesley stara się o rolę Geralta z Rivii!

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: środa, 15 sierpnia 2018

Wciąż nie znamy odtwórców głównych ról w serialu "Wiedźmin", za który odpowiada Netflix. Nie brakuje jednak przecieków, kto stara się o możliwość zagrania najważniejszych postaci.

wiedźmin

Tym razem pojawiło się nagranie z castingu do roli Geralta z Rivii. Widzimy na nim Maxa Beesleya, który grał w takich produkcjach jak w "W garniturach" i "Hotel Babylon".

Poza tym pojawiła się informacja, że serial ma być kręcony w Budapeszcie, gdzie robiono zdjęcia również do "Marsjanina", "Blade Runnera 2049" czy "Marco Polo" Netfliksa.

Dla przypomnienia – trzy nagrania z castingu do roli Yennefer:

Myślicie, że Max Beesley byłby dobrym wyborem do roli Geralta?

Komentarze

Gość_Frey* · środa, 15 sierpnia 2018, 20:25
0
Ostatnia aktorka jest najlepsza bo to też kwestia trochę wieku. Chyba ktoś zapomniał że Yennefer jest stara i poważna a nie zachowuje się jak małolata.
Gość_Adi* · środa, 15 sierpnia 2018, 21:19
0
jakoś tak sobie mi pasuje ten aktor może zróbmy małe rozeznanie i napiszcie jaki aktor waszym zdaniem by tu pasował. Moja propozycja Hugh Jackman
Gizmo81 · czwartek, 16 sierpnia 2018, 14:50
0
Yennefer zostanie pani z samej góry, zadecyduje zapewne aparycja "if you know what i mean"
Gość_Thorot* · sobota, 18 sierpnia 2018, 22:37
0
Mi pasowałby Zach McGowan, ewentualnie Nikolaj Coster-Waldau lub Richard Armitage. Nasz człowiek ze stali też mógłby pasować gdyby mu mordę oszpecili xp
Do bardziej pompatycznej fabuły z użalającym się geraltem pasowali by też Mads Mikkelsen lub Viggo.
Co do Yen to żadna z aktorek mi nie pasuje. Dwie pierwsze są za młodę i zbyt zadziorne. OStatnia wypada najlepiej, ale nie ma w sobie tego czegoś.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...