Punisher z drugim sezonem!

1 minuta czytania

Netflix oficjalnie zapowiedział 2. sezon "Punishera". Wiadomość nie budzi zdziwienia, ponieważ serial o Franku Castle'u został dobrze przyjęty przez krytyków (co ostatnio w przypadku produkcji Marvela nie było normą...), a jeszcze lepiej ocenili go widzowie. Zamówienie 2. serii było więc kwestią czasu.

Punisher

Trudno powiedzieć, w którym roku pojawi się 2. sezon "Punishera", ponieważ harmonogram premier jest dość napięty. W przyszłym roku na Dzień Kobiet ukaże się kolejna seria "Jessiki Jones", a w planach na 2018 powinien znaleźć się także "Daredevil" i "Luke Cage". Kontynuowany będzie również "Iron Fist".

Steve Lightfoot, odpowiadający za "Punishera", zdradził, z kim może zmierzyć się Frank Castle. W przyszłości na pewno dużą rolę odegra Jigsaw, ale niekoniecznie na nim musi opierać się 2. sezon. Dla porównania – w "Daredevilu" Kingpin został na jakiś czas odsunięty na boczny tor, dzięki czemu widzowie bardziej czekają na jego powrót.

Punisher

Jednym z możliwych przeciwników jest Barracuda z komiksowej serii "Punisher MAX" (w Polsce wydawanej przez Egmont). Showrunner serialu wspomniał również o Kathryn O'Brien, która też pojawiła się we wspomnianym cyklu. Czy te postacie faktycznie uzupełnią świat serialowego "Punishera"? Dowiemy się w swoim czasie.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...