The Defenders łączą siły w pełnym zwiastunie produkcji

1 minuta czytania

Mogliśmy już dwukrotnie oglądać filmowych "Avengersów" w akcji, teraz przyszedł czas na zwieńczenie historii serialowych bohaterów stacji Netflix – "The Defenders". Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage oraz Iron Fist łączą siły, aby uratować Nowy Jork, a co za tym idzie, cały świat, przed kolejnym zagrożeniem.

defenders

Choć po zaskakującym wejściu, jaki zaserwował nam Matt Murdock, którego przygody zrewolucjonizowały postrzeganie telewizyjnych superherosów, z produkcji na produkcję było coraz gorzej, to Netflixowi należy się kredyt zaufania. Potencjał jest olbrzymi, a stacja niejednokrotnie pokazywała, że nie boi się przekraczać kolejnych granic i pozytywnie zaskakiwać widzów. Oby tym razem było podobnie.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Komentarze

0
·
Mam nadzieję że będą jacyś przeciwnicy porządni a nie jakieś pionki
0
·
Wygląda to dobrze i chyba trochę zainwestowali w walki, ponieważ poza "Daredevilem" w każdej produkcji widać było pod tym względem pewne niedoskonałości. No i niestety, Tokar ma rację, że Netflix w przypadku seriali Marvela notuje duży spadek. Dwa sezony "Daredevila" są wspaniałe, "Jessica Jones" już nudzi zbyt bardzo rozwleczonym głównym wątkiem i niedostatkiem spraw pobocznych, "Luke Cage" jest specyficzny, to taki oldskul i dużo widzów się przy nim również nudzi, natomiast w "Iron Fist" zabrakło zejścia z pompatycznego tonu i - przede wszystkim - przemyślanej historii, ponieważ druga połowa sezonu wlecze się i bywa naciągana. Jest dużo do poprawy. Pozytywnie nastraja liczba odcinków, gdyż w każdym serialu (także w "Daredevilu") stworzenie trzynastu epizodów na równym poziomie było zadaniem ponad możliwości twórców.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...