dziki_lad

Mgła Kinga będzie serialem

1 minuta czytania

Już niedługo do produkcji ma trafić serial na podstawie opowiadania "Mgła" napisanego przez Stephena Kinga. Jego producentami będą bracia Weinstein, którzy stoją już za wieloma filmami z wyższych i niższych półek, w tym pełnometrażowej "Mgły".

mgła, king

Serial jednak nie będzie poszerzał bezpośredniej ekranizacji opowiadania Kinga. Twórcy chcą w nim rozwinąć wątki zaprezentowane już w filmie i opowiadaniu. Scenarzystą będzie Christian Torpe, piszący dotąd duńskie dramaty. Podobno sam King o produkcji wie i dał jej swoje błogosławieństwo. Myślicie, że twórcy sprostają temu zadaniu?

Komentarze

0
·
A to już wszystko nie zostało tam opowiedziane? Tyle produkcji, że powinni wreszcie się z tematem uporać. Poza tym mało konkretów na temat fabuły, mam nadzieję, że King nie rozdaje swoich praw od tak sobie, jak zobaczy $$$, nie patrząc na zamiary i koncept twórców.
0
·
Może kończą mu się pomysły na książki (to w ogóle możliwe??)?
0
·
Mówisz, że kasy brak? No nie wiem, czy on jeszcze coś pisze i czy te nowości są jeszcze straszne w dzisiejszych czasach, czy nie zakrawają o kicz. Trudno dziś o dobry dreszczowiec fantasy.
0
·
Teoretycznie jest tam jakaś baza do nakręcenia serialu, ale czy to będzie coś nowego i wciągającego? No nie wydaje mi się, film był dobry, ale rozciąganie tematu mgły na kilka sezonów jakoś nie wydaje mi się porywająca.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...