Xena powróci w 2016 roku

1 minuta czytania

W Hollywood moda na sequele i rebooty trwa w najlepsze, natomiast telewizja ewidentnie nie chce być w tyle. Kilka tygodni temu informowaliśmy, że już niedługo na szklanych ekranach zobaczymy kolejny sezon kultowego "Z Archiwum X", a dziś NBC oficjalnie potwierdza, że ikoniczna bohaterka, która rozbudzała wyobraźnie wszystkich chłopców w latach 90', wraca do świata żywych. Dyrektor stacji, Bob Greenblatt, zdradził, że w chwili obecnej projekt jest we wczesnej fazie produkcyjnej.

xena

"Dokładnie, poszukujemy scenarzysty. Chcemy to zrobić.

Nie wydaję mi się, aby to była kontynuacja. Nie zaszliśmy jeszcze tak daleko. Jestem przekonany, że jest to wspaniała postać i w chwili obecnej rozmyślamy, jak ją wskrzesić. Podpisaliśmy także umowy z Samem Raimim oraz Robertem Tapertem, aby powrócili jako producenci wykonawczy" – potwierdza Greenblatt.

NBC szuka także osoby, która odegrałaby nowe wcielenie Xeny. Współczesna bohaterka powinna mieć charyzmę oraz urok Lucy Lawless, ale także wysmakowanie i spryt Katniss z "Igrzysk Śmierci".

Skoro padło już te nazwisko, trzeba zadać pytanie – co z Lawless? Stacja bardzo chciałaby, aby aktorka była częścią nowej serii, lecz zastanawiają się, czy logicznym krokiem byłoby zaangażowanie jej w inną rolę. Producenci otwarcie boją się, że taka persona mogłaby z łatwością przyćmić całą produkcję, a tego chcą uniknąć. W chwili obecnej najchętniej widzieliby ją na stanowisku konsultanta, który doradzałby za kulisami produkcji.

Nowa "Xena" planowana jest na 2016 rok.

Źródło: www.hollywoodreporter.com

Komentarze

0
·
Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie w kontynuacji innej aktorki, niż Lucy Lawless. To tak, jak np. z nowym "Transporterem": prawdziwy bohater jest tylko jeden.
0
·
W przypadku "Transportera" problem jest taki, że o ile się nie mylę, dali na miejsce Stathama jakiegoś nieznanego i bezbarwnego gościa. Sądzę, że przy sensownym zastępstwie serial może się udać. Do Xeny pasowałaby mi szczególnie Adrianne Palicki, która już w "Agentach T.A.R.C.Z.Y." udowodniła talent do grania twardych kobiet, a jeśli szukać kogoś podobnego do Lawless, to pozostaje Gina Carano.
0
·
Mam nadzieje ze sceny walk i efekty beda lepsze niz w starej serii
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik dunio1 dnia sobota, 15 sierpnia 2015, 11:32 napisał

Mam nadzieje ze sceny walk i efekty beda lepsze niz w starej serii


Tego sie obawiam, bo wrzucą ich mega dużo, a w starej wersji było to jak najbardziej ograniczone. No i pewnie Xena będzie co chwila robiła swój kołowrotek i inne wygibasy, a w starej było to również stonowane, tylko w wyjątkowych, ważnych momentach, jak fatality .

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...