dziki_lad

Supergirl – Pierwszy zwiastun!

1 minuta czytania

"Supergirl" na razie spotkała się z mieszanymi odczuciami, w których dominuje jednak ostra krytyka twórców produkcji. Zarzucany był wybór odtwórczyni głównej roli, czyli Melissy Benoist. Na udostępnianych zdjęciach zdecydowanie nie robiła oszałamiającego wrażenia, o ile w ogóle o jakimś pozytywnym wrażeniu można było mówić.

supergirl

Zwiastun ma odpowiedzieć na pytanie, czy ten serial może być czymś dobrym. Trwa ponad sześć minut i doskonale pokazuje warsztat aktorski Benoist oraz styl produkcji CBS.

Jako jeden ze sceptyków, muszę przyznać, że aktorka świetnie odgrywa swoją postać. Dynamika, żywiołowość i dystans do samej siebie prezentowane przez bohaterkę tworzą z niej niezwykle sympatyczną osobę – przynajmniej na pokazanym materiale.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Problem można upatrywać w czymś innym – historia kuzynki Supermana na ten moment wydaje się mieć więcej wspólnego z biurowymi tytułami, w których pełno romansów, niż z typowymi serialami o superbohaterach. Liczę, że scenarzyści stosownie uwydatnią fantastyczny wątek i całość nie będzie wyglądała... tak jak wygląda. A jakie są Wasze wrażenia?

"Supergirl" trafi do ramówki CBS już w listopadzie.

Komentarze

0
·
Aktorkę kojarzę z serialu Glee gdzie grała totalnie infantylną licealistkę i boję się, że ciężko będzie pozbyć się tej roli z głowy. Ale cóż, w listopadzie wszystko się wyjaśni

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...