Z Archiwum X – oficjalne zamówienie na kolejny sezon

1 minuta czytania

Plotki tym razem okazały się prawdziwe. Kultowy serial, który intrygował, rozbudzał wyobraźnie oraz wywoływał gęsią skórkę u pokolenia lat 90' – powraca. Telewizja FOX potwierdziła, że produkcja po 13 latach przerwy ponownie zagości na ekranach telewizorów, a legendarni agenci FBI – Fox Mulder oraz Dana Scully – wrócą z przymusowej emerytury i wezmą się za kolejne enigmatyczne sprawy.

z archwium x

"Uważam to wszystko za 13-letnią przerwę na reklamy. Krzepiące wiadomości są takie, że w ciągu ostatniej dekady świat zrobił się jeszcze bardziej pokręcony i niepokojący. To doskonały moment na powrót" – twierdzi Chris Carter, twórca serialu, który także tym razem stanie za sterami serii.

Legendarna czołówka rozbrzmi ponownie podczas 6 nowych odcinków, tworzących popularny "event series", czyli zamkniętą historię, zostawiającą pole do ewentualnej kontynuacji. Detale fabularnej intrygi okryte są gęstą mgłą tajemnicy, natomiast zdjęcia rozpoczną się już latem.

Otwieracie szampana, a może podchodzicie ze zdrowym sceptycyzmem do odkurzania akt "Z Archiwum X"? Dajcie znać.

Komentarze

0
·
TAK! Kocham ten serial i liczę na porządną dawkę dreszczu oraz napięcia, które towarzyszyły mi przy oglądaniu najlepszych odcinków "Z Archiwum X".

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...