Sacred 3 – Premiera już 1 sierpnia

1 minuta czytania

Deep Silver poinformowało, że Sacred 3 nie ukaże się – tak jak planowano – 26 sierpnia. Zamiast tego trafi na półki wcześniej, już 1 sierpnia. To świetna wiadomość dla fanów serii. W Polsce gra zadebiutuje w tym samym dniu i będzie dostępna w kinowej lokalizacji (napisy) za sprawą firmy Cenega. Niestety, nie wiadomo, czy na wszystkich platformach – pewnikiem są komputery osobiste, ale czy na PlayStation 3 i Xbox 360 również pojawi się spolszczenie nie wiemy. Z okazji nadchodzącej premiery udostępniono także nowy zwiastun.

sacred 3

Trailer opowiada o duchach broni pomagających bohaterom w walce. Jeden z nich, nazywający się Z4ngr13fa, dołączony zostanie do zamówień przedpremierowych. Według opisu jest to gracz Sacred, który trafił do świata Ancarii.

Sacred 3 to trzecia pełnoprawna odsłona cyklu stanowiącego połączenie cRPG-a z elementami hack'n'slasha. Głównym aspektem gry są widowiskowe walki ze zróżnicowanymi przeciwnikami oraz przy użyciu dużej ilości uzbrojenia. Produkcja oferuje także tryb wieloosobowy, maksymalnie do czterech graczy, lecz dostępna jest również samotna rozgrywka (wtedy resztą postaci steruje komputer).

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...