Runes of Magic: Wojna Krasnoludów

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Zamknięte testy beta gry Runes of Magic, a konkretnie Chaptera IV – Lands of Despair, potrwają jeszcze dwa dni. W czasie ich trwania setki graczy miało okazję zbadać wszelkie zakamarki długo oczekiwanego regionu i podjąć próbę obalenia rządów Annelii – Władczyni Marionetek i jej ojca, Lorda Grafu. Niestety próby pokonania tych dwóch finalnych bossów jak dotąd zakończyły się fiaskiem.

runes of magic, chapter iv

Nadchodzący Chapter skrywa jednakże więcej ciekawych opowieści. Jedną z nich jest historia przenosząca nas na pole niekończącej się bitwy pomiędzy dwoma rasami – Krasnoludami i Rhinos. Gracze Runes of Magic zostaną wplątani w historię, która pozwoli im poznać przyczyny trwającej od wieków niezgody i rywalizacji. Opublikowane dziś zdjęcia dają przedsmak tego, co czeka wszystkich graczy, biorących udział w tej opowieści, ale również nasuwają kolejne pytania…

Dlaczego te dwie, dotąd mało znane rasy, wciąż ze sobą walczą? Jak duży wpływ na wynik tej odwiecznej bitwy będą mieli gracze?

runes of magic, chapter iv

Prawdziwa nienawiść pomiędzy Krasnoludami a Rhinos jest widoczna gołym okiem. W powietrzu da się ostatnio wyczuć dziwną aurę, zwiastującą zaognienie konfliktu i jego ponowny wybuch – tym razem ze zdwojoną siłą. Czy komuś zależy na tej wojnie? Jeśli tak, to komu? Miejcie się na baczności, wkrótce ujawnimy więcej informacji!

Dodatkowe informacje na oficjalnej stronie gry: runesofmagic.com oraz na portalach społecznościowych Twitter i Facebook.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...