Powrót kultowej gry, zapowiedziano Rune: Ragnarok

1 minuta czytania

...i będzie cRPG z otwartym światem. Aww... yiss!

Human Head Studios powraca z zaświatów po bardzo chudych latach. Przypomnijmy, że zespół kilka lat temu pracował nad kontynuacją serii "Prey", lecz Bethesda Studios była tak mocno niezadowolona z efektów ich prac, iż wspominany projekt trafił do kosza ("Prey 2", którego mogliśmy ograć w maju był już autorstwa Arkane Studios). Twórcy jednak zdołali przetrwać ten bolesny cios i postanowili wrócić do korzeni.

rune: ragnarok

"Rune: Ragnarok" przeniesie nas do mrocznych czasów, gdy cały nordycki świat chyli się ku upadkowi. Bogowie, mityczne bestie oraz ostatni z najsilniejszych lub najsprytniejszych ludzi próbują przetrwać kolejny dzień. Protagonista zostanie zmuszony do oddania pokłonu jednemu z bogów, aby w zamian otrzymać dostęp do wyjątkowych umiejętności i talentów, które pomogą mu przeżyć. Będziemy plądrować wioski, tworzyć epickie przedmioty, walczyć z nieumarłymi i żeglować po morzach w poszukiwaniu nowych terenów.

"Po siedemnastu latach z ekscytacją ogłaszamy nową grę z serii Rune. Ragnarok zostanie utrzymany w duchu oryginału, zawierając brutalne i intensywne starcia w świecie skąpanym w nordyckiej mitologii. Niecierpliwie wyczekujemy momentu, gdy będziemy mogli odkryć więcej kart" – zdradza Chris Rhinehart, dyrektor gry.

Komentarze

0
·
Jakoś pominął tą grę...
Jeśli mogę wybrać Lokiego jako boga albo Baldura to jestem za.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...