Rok szczura. Podróżniczka - Rok Szczura #2

Rok szczura. Podróżniczka
Autor: Olga Gromyko
Autor tłumaczenia: Marina Makarevskaya
Tytuł oryginału: Год крысы. Путница
Data wydania: 5 grudnia 2015
Data wydania oryginału: 2010
ISBN: 978-83-61386-79-7
Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
Game Exe Patronuje

"Rok Szczura. Podróżniczka" to niecierpliwie wyczekiwany przez czytelników drugi tom trylogii "Rok Szczura" – bestsellerowej sagi, która opowiada losy Ryski – wiejskiej dziewczyny wykazującej pewne zdolności jasnowidzenia, której w pełnej przygód wędrówce towarzyszą: jej przyjaciel z dzieciństwa Żar – złodziejaszek oraz znaleziony na drodze szczur Alk – który właściwie szczurem nie jest.

Po raz kolejny Olga Gromyko – bestsellerowa autorka "Wiernych wrogów" i serii o przygodach wiedźmy Wolhy gwarantuje niezapomnianą dawkę fantastycznej przygody z dużą dozą humoru, tak cenioną przez jej licznych fanów.

Ledwo co parę tygodni temu Ryska była zwykłą wiejską dziewczyną, którą od rówieśniczek odróżniały wyłącznie zdolności widzącej, czyli umiejętność dokonania najlepszego wyboru. A teraz tuła się po drogach i wsiach w towarzystwie Żara, młodego złodziejaszka – przyjaciela z dzieciństwa i Alka – gadającego szczura, którego największym życzeniem jest zmienić się z powrotem w człowieka. I wszystko byłoby dobrze (a przynajmniej względnie dobrze), gdyby nie to, że dokonane dawno temu wybory często miewają nie do końca spodziewane, a równocześnie daleko idące, konsekwencje.

Książki z cyklu
  • Widząca
    #1 Widząca
Wczytywanie...