bitwa_blizniakow
Remember Me

Materiał promujący grę rzadko przybiera postać zwiastuna "live action", czyli takiego z prawdziwymi aktorami. Może to kwestia kosztów, a może trailery tworzone grafiką komputerową cieszą się większą popularnością. Remember Me, które zadebiutuje w Polsce na PC, PS3 i Xbox 360 7 czerwca, doczekało się właśnie zwiastuna "live action". Czy robi on lepsze wrażenie od tych "zwykłych"? Oceńcie sami.

Remember Me

O Remember Me szerzej pisaliśmy tutaj. Od tego czasu zdążyliśmy zaznajomić się trochę z grą, między innymi za sprawą filmików prezentujących rozgrywkę. Te jednak bywają zdradliwe, więc w rzeczywistości każdy czekał na werdykt recenzentów. Jeden z nich już dorwał swój egzemplarz i wystawił pierwszą ocenę produkcji studia Dontnod Entertainment. Niewypał czy nadchodzący hit?

remember me
Remember Me

"Pamiętaj o mnie" – tak mówi tytuł gry od francuskiego studia Dontnod Entertainment, a teraz także i nowy zwiastun, którym rządzi dynamika i, w którym udziela się presja. Na trailerze możemy podziwiać podziwiać cyberpunkowy świat w nieco szerszej oprawie, system walki i bossa – Kid Xmasa. A zastało to ukazane na takim poziomie, że Remember Me może okazać się czarnym koniem 2013 roku i zaskoczyć wszystkich, tak jak to udało się Telltale Games i ich grze przygodowej – "The Walking Dead" – w roku ubiegłym.

Remember Me

Remember Me – Zapowiedź i polskie napisy

Dodał: , · Komentarzy: 2

Polscy fani gier osadzonych w realiach cyberpunku mogą być zadowoleni, bo nadchodzi ciekawa produkcja – "Remeber Me", która zostanie spolszczona kinowo przez Cenegę zarówno na konsolach, jak i komputerach.

Jest to zdecydowanie świetna wiadomość, a polski dystrybutor udostępnił także zwiastun gry z napisami, który możecie obejrzeć powyżej. A co więcej wiemy o "Remember Me"? Ujawniona została na tegorocznych targach gamescom, wydaje ją Capcom, a tworzy studio Dotnod Entertainment. Akcja gry rozgrywa się w 2084 roku w Paryżu, kiedy ludzie mają wszczepione implanty, dzięki któremu kasują, dzielą i wymieniają się własnymi wspomnieniami. Społeczeństwem, za pomocą owych implantów, kontroluje korporacja Memoreyes, ale sprzeciwia się im nielegalna grupa o nazwie Errorits.

  • 1 strona
Wczytywanie...