bitwa_blizniakow

Remember Me – Zapowiedź i polskie napisy

1 minuta czytania

Polscy fani gier osadzonych w realiach cyberpunku mogą być zadowoleni, bo nadchodzi ciekawa produkcja – "Remeber Me", która zostanie spolszczona kinowo przez Cenegę zarówno na konsolach, jak i komputerach.

Jest to zdecydowanie świetna wiadomość, a polski dystrybutor udostępnił także zwiastun gry z napisami, który możecie obejrzeć powyżej. A co więcej wiemy o "Remember Me"? Ujawniona została na tegorocznych targach gamescom, wydaje ją Capcom, a tworzy studio Dotnod Entertainment. Akcja gry rozgrywa się w 2084 roku w Paryżu, kiedy ludzie mają wszczepione implanty, dzięki któremu kasują, dzielą i wymieniają się własnymi wspomnieniami. Społeczeństwem, za pomocą owych implantów, kontroluje korporacja Memoreyes, ale sprzeciwia się im nielegalna grupa o nazwie Errorits.

Główna bohaterka, Nilin, która należy do grupy Errorits, to była elitarna łowczyni wspomnień, mogąca włamać się do umysłów innych ludzi. Niestety, sama padła ofiarą swojej broni – jej pamięć została wyczyszczona, więc jej celem staje się odkrycie własnej tożsamości. "Remember Me" ukaże się w maju 2013 roku. Poniżej znajdziecie gameplay z gry.

Komentarze

0
·
Gra zapowiada się ciekawie. Jestem zainteresowany
0
·
Ja również. Fabuła dość mroczna i interesująca.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...