outpost2

Relacja z Pyrkonu 2014 w końcu na GameExe!

1 minuta czytania

pyrkon, konwent

Zdecydowana większość fanów fantastyki na pewno przynajmniej raz była na Pyrkonie, największej polskiej imprezie tego typu. Najnowszej edycji nie mogłem odpuścić! Funkcja redaktora Game Exe zobowiązuje.

Wybrałem się w tym roku do Poznania, żeby zobaczyć ciekawie zapowiadający się program, ocenić zmiany organizacyjne i sprawdzić, czy festiwal zachował klimat po przeprowadzce na teren Targów. Przebierańcy, wystawy, zespoły ze sceny – to wszystko znajdziecie w galerii. Na cosplaye naprawdę warto rzucić okiem.

Po powrocie z Poznania dowiedziałem się, że Vitanee i Noire Panthere zniknęły. W całym Dworze wrzało. Od razu przyłączyłem się do długich i intensywnych poszukiwań, jednak szybko straciliśmy poczucie czasu. Wyłącznie nastające po sobie dzień i noc uświadamiały nas o upływie godzin. Nie wiadomo, ile dni minęło na przeszukiwaniu terenu. Ostatecznie pojawiło się przekonanie, że cokolwiek robią, dokądkolwiek poszły, nie chcą zostać znalezione. Szeregi poszukiwaczy stopniowo malały, każdy niechętnie wracał do swoich obowiązków. Z tego powodu wynikło to całe opóźnienie, proszę o wybaczenie. Jeśli nie byliście na imprezie, czytajcie i żałujcie. Jeśli byliście, odświeżcie wspomnienia. Zapraszam serdecznie.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...