Przedksiężycowi. Tom 1 - Przedksiężycowi #1

Przedksiężycowi. Tom 1
Ocena użytkowników
9 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Poznaj Lunapolis – ostatnią metropolię na samotnej planecie. Miasto artystów i morderców, którzy z zabijania uczynili sztukę, niezwykły tygiel mechanoidów, duszoinżynierów projektujących dzieci na zamówienie rodziców, eksperymentów z ciałem, które pozwalają osiągnąć perfekcję i dają szansę na przetrwanie.

Oto Lunapolis – miejsce oczekiwania na Skok, który szczęśliwców przybliży do Przebudzenia, a niegodnych strąci w otchłań przeszłości.

Czy Finnen, niespełniony malarz, zdoła wreszcie uczynić dzieło sztuki ze swojego życia? Jaki los zaprojektował ociec dla Kairy, dziewczyny tak zwyczajnej, że aż niebezpiecznej, w mieście w którym wszyscy starają się wyróżniać za wszelką cenę? Dokąd tak naprawdę doleciał wraz z międzygwiezdną załogą Daniel Pantalekis?

Oto świat Przedksiężycowych – poznaj ich tajemnice.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Wszyscy dążymy do swoich wyśnionych ideałów, mając nadzieję, że po ich osiągnięciu poczujemy spełnienie. Gorzej, gdy to dążenie do perfekcji staje się obsesją – albo jeszcze gorzej – sposobem na przetrwanie. Anna Kańtoch, w pierwszym tomie cyklu "Przedksiężycowi", ukazała świat na pograniczu utopii i antyutopii, gdzie artyzm utracił swoją duchową postać, stając się jedyną szansą na dalsze życie. Głównym bohaterem książki jest Finnen, przeciętny artysta malarz, poeta i aktor, a to wszystko za... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Przedksiężycowi. Tom 2
    #2 Przedksiężycowi. Tom 2
Wczytywanie...