Obcy: Przymierze – jest pierwszy zwiastun!

1 minuta czytania

Ridley Scott postanowił w tym roku zabawić się w Świętego Mikołaja i sprawił kinomanom dwa długo wyczekiwane prezenty. O pierwszym z nich, czyli konkretnych oficjalnych materiałach z kontynuacji "Łowcy Androidów", pisaliśmy już jakiś czas temu. Teraz przyszedł czas na jego drugą sztandarową markę – "Obcego". "Przymierze" ma być pomostem pomiędzy wydarzeniami zawartymi w "Prometeuszu" a tymi w "Ósmym pasażerze Nostromo", więc może być ciekawie.

obcy: przymierze

Potwierdza to pierwszy zwiastun, który wprost pokazuje, że legendarny reżyser nie zamierza pierdzielić się w tańcu i tym razem zdecydowanie stawia na horror w wersji brutalnej oraz krwawej. Dobrze, gdyż gatunek sięgnął w ostatnich latach prawdziwego dna. Czy nowy "Obcy" wytyczy kierunek w stronę starej, dobrej i klimatycznej klasyki? Przekonamy się w przyszłym roku.

[Opis dystrybutora] "Obcy: Przymierze" to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film "Prometeusz". Statek osadniczy "Przymierze" dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David, ocalały z katastrofy "Prometeusza".

Film trafi na ekrany kin 17 maja 2017 roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...