Zobacz polskie wydanie Prochów Babilonu

1 minuta czytania

Czekanie na kolejny sezon serialu "Expanse" z pewnością będzie przyjemniejsze dzięki wydawnictwu Mag, które pokazało oficjalną okładkę szóstej odsłony serii, noszącej tytuł "Prochy Babilonu". Co tym razem nawyczyniał James Holden i jego niepokorna załoga?

prochy babilonu,expanse

Odpowiedź znają nabywcy anglojęzycznego wydania, jednak Mag stopniowo tłumaczy i posyła do sprzedaży tę nagradzaną serię. Tym razem pokazano okładkę szóstego tomu, zatytułowanego "Prochy Babilonu", za którą ponownie odpowiada niezawodny artysta ukrywający się pod pseudonimem Dark Crayon. To właśnie on stworzył grafiki zdobiące polskie wydania m. in. "Hyperiona", "Endymiona" czy "Skrzydeł nocy" w ramach serii "Artefakty".

Także i tym razem Dark Crayon przygotował grafikę doskonale wpisującą się w całą serię, tworząc coś, co zostanie zapamiętane dłużej niż oryginalny obrazek zdobiący anglojęzyczne wydanie datowane na 2016 rok.

Opis fabuły "Prochów Babilonu" oraz samą okładkę możecie zobaczyć klikając na książkę w naszym dziale. Premiera już 19 września w sugerowanej przez wydawcę cenie 39 PLN.

Komentarze

0
·
Heh... Nawet nie wiedziałem, że tyle tomów tego wyszło

Produkcja mega godna i jeden z lepszych seriali sci-fi w XXI wieku. Trzeba będzie w końcu obczaić, bo jeżeli chodzi o opowiadanie historii to książka w zdecydowanej większości przypadków jest zdecydowanie wyższym medium niż TV. Plus oryginał zawsze lepszy od kopii filmowej. Tym bardziej w takim wymuskanym wydaniu, gdy pięknie pyszni się na półeczce
1
·
Mam wszystkie pięć, przeczytana i zrecenzowana jedna. Trzeba to nadrobić...

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...