Powrót Wolverine'a

Powrót Wolverine'a
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Najsławniejszy z X-Men powraca! Niedawno Logan stracił moc gojenia ran i jego długie, burzliwe życie dobiegło końca. Teraz jednak budzi się w zniszczonym laboratorium, a zawodna pamięć to najmniejszy z jego problemów. Czy naprawdę jest legendarnym Wolverine'em? Czego chcą od niego organizacja zwana Soteirą i jej tajemnicza przywódczyni – Persefona? Czy uda im się doprowadzić do upadku człowieka zdolnego powstać nawet z martwych?

Autorem tej opowieści jest Charles Soule, scenarzysta takich komiksów jak „Daredevil”, „Inhumans kontra X-Men” czy „Śmierć Wolverine'a”, a rysunki stworzyli Steve McNiven („Wojna domowa”, „Wolverine: Staruszek Logan”) i Declan Shalvey („Moon Knight”). Album zawiera zeszyty #1–5 miniserii „Return of Wolverine”.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Nie potrzeba wykształciucha, aby stwierdzić, że po śmierci naturalnym krokiem w cyklu życia superbohatera jest powrót do żywych. I tak też się stało w przypadku Logana, który po "Śmierci Wolverine'a" doczekał się "Powrotu Wolverine'a". Tylko czy można pisać o triumfalnym powrocie? Już początek zwiastuje, że mamy do czynienia z komiksem skleconym bez większych ambicji. Logan wraca do żywych po tym, jak zmarł na skutek stracenia zdolności gojenia ran. Pomyli się jednak ten, kto uzna, że to... czytaj dalej...

Wczytywanie...