Północ-Południe
opowieści z meekhańskiego pogranicza

Jeśli tęsknicie za burzliwym światem meekhanskiego pogranicza, to na pewno ucieszy was dostępne za darmo opowiadanie Roberta M. Wegnera. "Jeszcze może załopotać" pełni rolę materiału promocyjnego, ale sama objętość sprawia, że warto poświęcić mu kilka chwil.

Seria opowiadań z meekhańskiego pogranicza cieszy się w naszym kraju dużym zainteresowaniem, co dodatkowo cieszy, bowiem autor jest Polakiem. Twórczość Wegnera doczekała się nagrody im. Janusza A. Zajdla, zaś cały cykl składa się w tym momencie z pięciu książek. Jest okazja, by powrócić do tego świata, bowiem udostępnione za darmo opowiadanie "Jeszcze może załopotać" liczy sobie blisko 80 stron, przedstawiając nam heroiczną walkę cesarza z najeźdźcą, który pragnie zagłady Imperium Meekhańskiego.

Wydawca całego cyklu, czyli Powergraph, ma w tym rzecz jasna swój cel, dodatkowo kusząc nas konkursem z atrakcyjnymi nagrodami. Dostępne są aż trzy kategorie: grafika, slogan oraz cosplay. Każda z nich rzecz jasna musi być powiązana z cyklem, ale jedynie w przypadku sloganu obowiązuje limit trzech nadsyłanych prac od tego samego autora. Jeśli zachwycimy konkursowe jury w ramach którejś (bądź nawet wszystkich) kategorii, to czekają na nas nagrody, w tym także te o charakterze pieniężnym.

Trzeba się pospieszyć, bowiem termin nadsyłania swoich prac upływa 16 października i później pozostaje jedynie liczyć na sukces.

Północ-Południe

Bardzo mi miło poinformować, że dzisiejszego dnia na naszym portalu pojawił się kolejny tekst. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Powergraph, nasz redaktor, Tokar, mógł specjalnie dla Was zrecenzować książkę pt. "Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Północ – Południe". Jeśli chcecie przekonać się, jaki prezentuje poziom, nie zwlekajcie dłużej i przeczytajcie świeżutką recenzję. Serdecznie polecam!

okładka

To jednak nie wszystko, bowiem dla tych, który uznali tytuł za godny uwagi, wspólnie z wydawnictwem Powergraph przygotowaliśmy konkurs, w którym na największego szczęśliwca czeka egzemplarz książki Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Północ – Południe". Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w konkursie!

  • 1 strona
Wczytywanie...