bitwa_blizniakow
Polcon 2009

Informacja prasowa

Polcon 2009
Polcon już bardzo, bardzo blisko…

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami przesłanymi przez organizatorów.

Pełny program Polconu 2009 zostanie ujawniamy wieczorem 15.08.2009 – o czym oczywiście poinformujemy.

Dodatkowo warto przypomnieć że 16.08 o godzinie 24.00 zostanie wyłączony formularz akredytacyjny – jest to ostatni termin w którym można zakredytować się po niższej stawce. Opłatę oczywiści będzie można również wnieść przy stoiskach akredytacyjnych w budynku LODEXU w czasie konwentu.

Termin rezerwacji miejsc w akademikach mija również 16.08 o godzinie 24.00. Nocleg będzie można wykupić osobiście w Domach Studenckich Politechniki Łódzkiej.

Polcon 2009

Informacja prasowa

łódzki, port, gier, polcon, 2009, logo

Serdecznie zapraszamy na czwartą edycję całkowicie darmowego minikonwentu. W związku ze stale rosnącym zainteresowaniem uczestników impreza przeniosła się do „większego” lokalu.

Hala Sportowa MOSiR.

ul. Ks. Skorupki 21

26 sierpnia 2009 12.00 – 22.00

KOSZT: 0 zł

Organizatorzy przygotowali dla Was m.in.

Gigantyczny GAMES ROOM (kuluary lewe, parter

Na powierzchni 540 m2 w Wasze ręce trafi ponad dwieście pięćdziesiąt ''gier bez prądu'':

  • Od kilkuminutowych imprezówek (''Jungle Speed'') aż po kilkugodzinne ''kobyły'' (''Twilight Imperium''),
  • od familijniaków (''Zooloretto'', ''Osadnicy z Catanu'') aż po złożone gry ekonomiczne (''Brass'', ''Caylus'', ''Through the Ages''),
  • od abstrakcyjnych gier logicznych (''Ingenious'', ''Tantrix'') aż po gry historyczne (''Ścieżki Chwały'', ''Twilight Struggle'').
Polcon 2009

Informacja prasowa

Informujemy, że pięćset tegorocznych Antologii Zajdlowskich (zawierających wszystkie opowiadania oraz fragmenty powieści nominowanych do tegorocznej Nagrody im. Janusza A. Zajdla) trafi do najwcześniej akredytujących się uczestników Polconu 2009 – na którym to nagroda jest przyznawana.

Uczestnictwo w konwencie jest jedynym sposobem na zdobycie tej rzadkiej pozycji – zapraszamy więc do akredytacji już dziś.

Polcon 2009

Polcon 2009 – spotkanie "5 x Zajdel"

Dodał: , · Komentarzy: 3

Informacja prasowa

Spotkanie Autorskie 5X ZAJDEL

Zapraszam serdecznie na Spotkanie Autorskie '5X ZAJDEL'.

W sobotę 25 lipca o godz 17 w Empiku w salonie Empik w Manufakturze (Łódź) spotkamy się z:

Mają Lidią Kossakowską.

Autorka jest kojarzona przede wszystkim z postaciami mistycznych aniołów. Za swój cykl opowieści anielskich została nagrodzona Złotym Kotem. Otrzymała także Nagrodę Pisarzy SF Srebrny Glob oraz liczne nominacje do Nagrody im. Janusza. A. Zajdla, którą została uhonorowana w 2007 roku za opowiadanie Smok tańczy dla Chung Fonga.

Jarosławem Grzędowiczem

Prywatnie mąż Mai Lidii Kossakowskiej, to członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich, dziennikarz i tłumacz komiksów. Również nagrodzony 'Zajdlem', i to aż trzykrotnie! Jest też laureatem Śląkfy, nagrody przyznawanej przez Śląski Klub Fantastyki oraz wielu innych prestiżowych nagród i wyróżnień. Przez ponad 10 lat był związany z magazynem literackim Fenix.

Feliksem W. Kresem

Łodzianin, to kolejny laureat Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Za swoją twórczość został nagrodzony w plebiscytach wszystkich chyba liczących się w naszym kraju pism specjalizujących się w fantastyce. W swojej kolekcji posiada też Śląkfę i Sfinksa, jest autorem kilkudziesięciu opowiadań i ośmiu powieści.

Będziecie mieli okazję poznać bliżej te trzy wielkie postaci ze świata polskiej fantastyki, podyskutować z autorami o ich twórczości, zdobyć podpisy na swoich egzemplarzach kultowych tytułów.. słowem – zrobić to wszystko, co każdy szanujący się fan zrobić powinien. Oraz...

  • 1 strona
Wczytywanie...