Pillars of Eternity II będzie można nabyć w Polsce także w wersji pudełkowej

1 minuta czytania

Mimo że sprzedaż cyfrowa stopniowo wypiera handel detaliczny, również w naszym pięknym kraju, to ta wiadomość z pewnością ucieszy wielu polskich graczy. Umówmy się, niektóre gry po prostu trzeba zakupić w wersji pudełkowej, aby pyszniły się na naszej półeczce, nawet jeśli nie zamierzamy wkładać płyty do czytnika (tym bardziej, gdy takiego nie posiadamy). Z tradycją się nie polemizuje.

pillars of eternity ii: deadfire

Tytuł trafi do sklepów zarówno w wersji standardowej, jak i tej nieco bardziej bogatszej. "Obsidian Edition", oprócz płytek z grą umieszczonych w gustownym etui, zawierać będzie mapę drukowaną na materiale, pocztówki i niezbędnik każdego porządnego poszukiwacza przygód – notatnik. Nie zabraknie też cyfrowych dodatków – zestawu trzech pierwszych DLC oraz Pakietu Podróżnika, czyli paczki przedmiotów idealnych na początek rozgrywki.

"Pillars of Eternity II: Deadfire" trafi do sprzedaży już 8 maja. Będziemy mogli wybrać pomiędzy oryginalną, angielską wersją językową a polską (lokalizacja kinowa) przygotowaną przez światowego wydawcę gry – firmę Versus Evil.

Komentarze

0
·
Widzę, że już jest w przedsprzedaży na cdp.pl
0
·
Mam nadzieję, że to będzie RPG roku, a może i nawet gra roku.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...