Pillars of Eternity II: Deadfire – polska wersja zapewniona

1 minuta czytania

To było przesądzone i każdy brał to za pewnik, ale dla dziennikarskiego obowiązku warto odnotować ten fakt. Zbiórka na „Pillars of Eternity II: Deadfire” przekroczyła właśnie próg 1.8 milionów dolarów, a oznacza to tyle, że w dniu premiery będziemy mogli się cieszyć pełnym polskim przekładem kinowym tej produkcji. O sam proces i jakość lokalizacji zadbają sami twórcy.

xoti,pillars of eternity 2

Przy okazji wspomniany pułap odblokował kolejnego, siódmego towarzysza, którego będziemy mogli przyłączyć do naszej załogi. To Xoti, czyli mniszka i kapłanka w jednym.

Zbiórka potrwa jeszcze przez 24 dni. Przekroczenie kolejnych progów spowoduje, że otrzymamy większą możliwość personalizacji gry (dodatkowe portrety, modyfikacje interfejsu czy tworzenie skryptów działania towarzyszy), więc jeżeli jeszcze nie zainteresowaliście się tą akcją – nadal warto.

Komentarze

0
·
A teraz należy przeczytać newsa o niespełnionych obietnicach inXile i na wszelki wypadek wziąć stosowny współczynnik. Ja wiem - Obsydian Entertainment to najwyższa klasa developerki i takie tam. Jednak sądząc po "sukcesach" i kierunku rozwoju Armored Warfare wolę studzić emocje. Co nie znaczy, że nie cieszę się niezmiernie z kickstarterowego sukcesu PoE2.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...