Pathfinder: Wrath of the Righteous zawitał w kickstarterowe progi

2 minuty czytania

Ach ci producenci gier komputerowych jak oni szybko dorastają. Nie minęły jeszcze trzy lata odkąd pisaliśmy o pierwszych krokach rosyjskiego studia "Owlcat Games", a już dzisiaj ogłaszają rozpoczęcie zbiórki na swoją kolejną produkcję "Pathfinder: Wrath of the Righteous". Tym razem powrócimy do Golarionu, aby stanąć do epickiej walki z hordami demonów.

pathfinder: wrath of the righteous

Kraina Sarkoris uległa zniszczeniu, gdy uczony i znawca mrocznych sztuk Areelu Vorlesh otworzył portal przez, który hordy demonów z niższych sfer zalały region. Dowodzone przez Lordów Demonów, Deskari i Baphometa demoniczne armie starły wszystkich stawiających im opór i zamieniły Sarkoris w piekielne pustkowie znane jako Rana Świata. Na sąsiednich państwach spoczął obowiązek utworzenie armii zdolnej powstrzymać demoniczną inwazję, zdolnej uchronić świat od piekielnych ogni. Nadszedł czas Krucjaty.

pathfinder: wrath of the righteous

Czego możemy spodziewać się w "Pathfinder: Wrath of the Righteous"?

  • Podróży do krainy opanowanej przez demony i zdobycie prawdziwej potęgi poprzez wybór jednej z sześciu dostępnych Mistycznych Szlaków. Posiądź nowe mocy i wpłyń na los świata jako Anioł, Licz, Szachraj, Aeon, Demon lub Azata. Każda z dróg oferuje unikalne umiejętności, zmianę naszego wyglądu i zmianę naszej historii.
  • Walki z potężnymi Lordami Demonów i zamknięcie portali do demonicznej sfery znanej jako Otchłań.
  • Rozkoszy pierwszej edycji zasad Pathfindera. Stworzenie własnego bohatera przy użyciu dziesięciu różnych ras, dwudziestu jeden klas, z których każda posiada pięć różnych specjalizacji. Ponad tysiąc zaklęć, atutów i umiejętności do wyboru dzięki czemu możemy dopieścić naszą postać wedle naszego uznania.
  • Poprowadzenie do zwycięstwa wojsk Piątej Krucjaty przy użyciu nowego strategicznego trybu gry. Oprócz typowego cRPGowego przeżycia, będziesz musiał wziąć na siebie obowiązki Dowódcy. Rekrutuj żołnierzy, umacniaj swoją twierdzę i posyłaj armie do boju z demonicznymi hordami najeżdżającymi rejon. Wyślij swoich podwładnych, aby przeszukiwali pradawne ruiny i zdobywali potężne artefakty
  • Nieliniowej fabuły opowiadającej o cenie poniesionej za potęgę, coś czego wielu awanturników pożądą z legendami o grzechu powiązanym z demonicznymi podszeptami i odkupieniu tych, którzy zboczyli z prawej ścieżki
  • Spotkanie z ogromną ilością zróżnicowanych postaci w tym dziesięciu możliwych towarzyszy do zrekrutowania z możliwością romansu.
  • Pięć nowych klas do wyboru (Mistrz Arkan, Bloodrager, Szaman, Wyrocznia i Wiedźma) i jedna nowa rasa pół-martwy Dhamphir.
pathfinder: wrath of the righteous

Pierwszym i głównym celem zbiórki jest zebranie 300 000$ co pozwoli na zaimplementowanie Mistycznych Szlaków.

pathfinder: wrath of the righteous pathfinder: wrath of the righteous

Źródło: www.kickstarter.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...